Oferta

 

Oferta Kahelo to kompleksowe projektowanie oraz realizacja łazienek i kuchni. Od pierwszej myśli czy pierwszego szkicu prowadzimy naszych Klientów do końcowego etapu pracy nad własną przestrzenią, czyli do gotowego wnętrza. W naszych projektach stawiamy na funkcjonalność, ergonomię, jakość oraz dbałość o najmniejsze szczegóły.

Doradzamy, projektujemy i wizualizujemy. Wszystko po to, aby efekt końcowy w pełni zadowolił przyszłych użytkowników. W ramach realizacji współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi, stolarzami oraz fachowcami w zakresie elektryki i hydrauliki. Nasze projekty to nie tylko wystrój i wykończenie wnętrza, ale również zabezpieczenie wszystkich ważnych kwestii remontowych i technologicznych.

Dlaczego powinieneś wybrać Kahelo?

/Zobaczysz swoje wymarzone wnętrze jeszcze zanim wydasz pieniądze na zakup materiałów – dla naszych Klientów przygotowujemy profesjonalne modele 3D wnętrz.

/Masz pewność, że korzystasz z fachowej wiedzy architekta, który odpowiednio zaprojektuje technologię oraz funkcje Twoich wybranych pomieszczeń.

/Nie musisz śledzić aktualnych trendów – w Kahelo wiemy co jest na czasie.

/Oszczędzasz i korzystasz z możliwości dokonania zakupów bezpośrednio pod okiem architekta – oferujemy atrakcyjne zniżki na materiały oraz wspólne wizyty w sklepie w towarzystwie projektanta.

/Otrzymujesz dostęp do sprawdzonych przez nas wykonawców – gwarantujemy bezpieczeństwo i jakość realizacji.

 

Jak wygląda współpraca z Kahelo?

Cały proces projektowy podzielony jest na cztery etapy:

1. Pierwsze spotkanie – pomagamy ustalić Państwa potrzeby i wymagania. To bardzo ważny etap, w którym architekt zadaje odpowiednie pytania. Ten wspólny plan w późniejszym czasie owocuje oszczędnością pieniędzy, dzięki eliminacji niepewności co do wyglądu wnętrza i ewentualnych błędów technologicznych.

2. Aranżacja wnętrza – proponujemy do dwóch układów funkcjonalnych pomieszczeń, wybieramy materiały, przygotowujemy model 3D.

3. Projekt wykonawczy – na podstawie zaakceptowanego projektu koncepcyjnego przygotowujemy szczegółowe rysunki i specyfikę dotyczącą wybranych już materiałów – kontrolujemy budżet. To także moment, w którym pomagamy w ustaleniach pomiędzy Klientem, a wykonawcą, czyli rzetelną ekipą remontową.

4. Nadzów autorski – na życzenie Klienta dopilnujemy prac budowlanych i montażowych, aż po oddanie wnętrza do użytku.

 

Kahelo w Wadowicach.