O Kahelo

 

Kahelo to studio projektowania wnętrz, specjalizujące się w projektowaniu funkcjonalnych łazienek oraz kuchni. Jesteśmy zaufanym zespołem, którego doświadczenie obejmuje projekty realizowane w kraju i poza jego granicami.

Ludzie z całego świata, pod każdą szerokością geograficzną, rozpoczynają swój dzień np. od orzeźwiającego prysznica, dobrego śniadania lub kubka aromatycznej kawy. To ważne, aby te pierwsze chwile po przebudzeniu, spędzić w miejscu w pełni odpowiadającej naszym potrzebom.

Kahelo wiemy jak zaprojektować i wybudować dla Ciebie taką przestrzeń. Zaprojektuj z nami swój Idealny Poranek, a reszta dnia będzie Jego dobrą kontynuacją.

Kahelo w języku Esperanto* oznacza kafel. Kafle to na całym świecie najbardziej rozpowszechnione materiały wykończenia wnętrz, które dziś przeżywają swój renesans. Ceramiczna gama kolorów oraz różnorodnych faktur kafli to nadal podstawowy i niekończący się zbiór inspiracji do projektowania łazienek i kuchni. Tak jak język esperanto* to baza uniwersalna, ale w danej sytuacji dająca możliwość stworzenia indywidualnej odpowiedzi na każdą z potrzeb.

Kahelo to jakość i funkcjonalność, to konkretny pomysł i nieograniczona wyobraźnia.

*Esperanto – język międzynarodowy, do powszechnej komunikacji, wymyślony przez polskiego lekarza Ludwika Zamenhofa.

 

 

 

Kahelo